JSN Epic - шаблон joomla Авто

Vëllezër të nderuar, ju njoftojmë se gjatë muajit të shenjtë të Ramazanit, hoxha i nderuar Omer ef. Bajrami do të jetë imam dhe ligjerues në xhaminë "Kandil" në Liestal - Zvicër. www.omerbajrami.com

Go to top