JSN Epic - шаблон joomla Авто
Hyrje Regjistrohu

Hyr ne llogarine tuaj

Pseudonimi *
Fjalekalimi *
Ruaj te dhenat

Krijo nje llogari

Fushat e shenuara me yll (*) jane te domosdoshem.
Emri *
Pseudonimi *
Fjalekalimi *
Verifiko fjalekalimin *
Email *
Verifikoni emailin *

E takova një vëlla që nuk e kisha parë me vite.. Dhe ndër të tjerash më tha: Të kam parë në video në internet.. mjekrra të duket shumë më e madhe se sa kështu që po të shoh..

Thash: Shumë gjëra në internet rriten dhe zmadhohen dhe duken më të mëdha, se sa që janë në realitet.

Hoxhë Omer Bajrami

Add comment


Security code
Refresh

Shko lart