E Enjëte, Prill 17, 2014
Hyr Regjistrohu

Login to your account

Username
Password *
Remember Me

Create an account

Fields marked with an asterisk (*) are required.
Name
Username
Password *
Verify password *
Email *
Verify email *

100 Pyetje & Përgjigje (1)

 

Duke parë pyetjet e shumta që parashtrohen në faqen zyrtare të hoxhës së nderuar Omer ef. Bajrami, kemi marrur një hap të rëndësishëm për tubimin e përgjigjeve dhe për lehtësimin e shkarkimit të tyre, në mënyrë që lexuesi të ketë mundësinë t’i ketë të ruajtura përgjigjet dhe t’i lexojë pa harxhuar në to shumë kohë. 

 Pyetjet dhe përgjigjet nuk janë të ndara në kapituj, apo të rradhitura në ndonjë mënyrë të caktuar, porse ato janë të postuara ashtu siç kanë ardhur në faqe, pa ndonjë renditje të caktuar.

  

Lusim Allahun (subhanehuveteala) që të jetë kjo përpjekje një shërbim në Dinin e Allahut, nga e cila do të përfitojnë lexuesit, duke shpresuar që shpërblimi të jetë mbi shkruesin, tubuesin dhe lexuesit e këtyre përgjigjeve.

  

Shkarko: 100 Pyetje & Përgjigje (1)

nga hoxha i nderuar Omer Bajrami.

Add comment


Security code
Refresh

Anëtarësohu

Statistika:

Vizitorët
508
Artikujt
435
Vizitat e artikujve
692723

Kush është në linjë?

Kemi 7 mysafirë dhe nuk ka anëtarë duke shfletuar